Červenec 2007

Harry potter a Fénixův řád

29. července 2007 v 17:39 | Terka |  →Filmy a seriály←
Pátý film o brýlatém čaroději Harry Potterovi přináší mnohem temnější děj, než jak tomu bylo u dílů předchozích. Pán Zla se na konci minulého dílu vrátil silnější, než kdy dříve přípraven nastolit svou krutovládu. Jenže ani pro tak mocného mága není nic tak jednoduché, jak by se mohlo zdát a v jeho cestě k definitivní moci stojí mnoho překážek. Jednou z nich je právě Harry, chlapec který toho-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit již jednou porazil a ze souboje si odnesl jen jizvu ve tvaru blesku. Jenže Pán Zla nemíní tentokrát nic ponechat náhodě a před přípravou spletitého plánu na ovládnutí světa musí získat jeden artefakt, předmět, který mu mnohé osvětlí. Do karet mu nahrává fakt, že mladému kouzelníkovi nikdo nevěří, a tak o jeho návratu nikdo nemá ani potuchy. Harry se tak stává spíše terčem posměchu, než hrdinou, ale i přesto je připraven postavit svému odvěkému soupeři v souboji na život a na smrt a zabránit mu aby svět opět uvrhl do temnoty. Spolu se svými přáteli se učí jak zdolat temné čáry a kouzla, díky kterým by mohli získat nad Smrtijedy, Voldemortovi posluhovači, převahu. A aby toho nebylo na Harryho málo, přicházejí velké změny i do Bradavic, a ne všechny jsou pro něho dobré. Setkání s novou profesorkou Obrany proti černé magii se neodehraje, tak jak by si představoval a i v ostatních předmětech jej čekají problémy. A nezapomeňme na testy NKÚ, které čekají na studenty pátého ročníku a značně ovlivní jejich budoucí život.
Tohle je jak se Harry bránil když ho v mudlovské zemi napadli mozkomorové....
klikněte pro zobrazení původního obrázku
↓Pod perexem↓
Armáda kterou Harry naučil všechny obranná kouzla které zná.... říkalo se jim Brumbálova Armáda..
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Když paní Umbridgeová chtěla paní profesorku vyhodit hned se jí Mcgonagalová (nwm jak se to přesně píše) zastala.
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Ohňostroj který uspořádali Weaslyovy uprostřed písemných zkoušek...
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Konečně se Harry dočkal :P
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Voldemort
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Londýn...

29. července 2007 v 17:24 | Terka
Dnešní Velký Londýn zahrnuje City a 32 správních obvodů, včetně Města Westminster. Centrum společenského dění Londýna je Westminster, kde sídlí většina obchodů a zábavních center. Zde sídlí také vedení největších britských průmyslovývch podniků (vyjma finačního sektoru) a vláda Spojeného království. Londýnská City je největší bankovní centrum na světě a hlavní obchodní centrum Evropy. Vedení více než 100 z 500 největších podniků Evropy sídlí právě v Londýně. Londýnský devizový trh je největší na světě, s denním obratem převyšujícím 500 miliard dolarů, což je více, než kdyby se spojily devizové trhy New Yorku a Tokia dohromady. Ačkoliv jsou ulice City přes týden velmi rušné, o víkendu jsou téměř liduprázdné, jelikož zde nejsou téměř žádní stálí obyvatelé.
Londýn patří k nejvíce navštěvovaným městům na světě. Turistické atrakce se nalézají převážně v centrálním Londýně. Patří mězi ně historická City; West End a jeho proslulá kina, bary, kluby, obchody a restaurace. Dále je to Vědecké muzeum, Přírodovědné muzeum, mosty London Bridge, hvězdárna v Greenwichi a další....
No nic víc o Londýně asi psát nebudu protože kolik je tam obyvatel a podobných kravin se dozvíte na každém webu.... a proč jsem se rozhodla napsat o londýně? No protože se tam chystám :D A na závěr je tu pár fotek:)

Hodnocení Popsiiina blogu

26. července 2007 v 16:17 | Terka
..:: První dojem ::..
No byl celkem dobrý...
/5
..:: Logo ::..
Abych řekla pravdu to logo je celkem obyčejné dala bych tam jinčí... prostě aby se hodil k červenému desingu..
/5
.::Sloupek::..
Ten už je o mnohem lepší...
/5
..:: Obsah ::..
Je dobrý, skoro každej den něco přidáš.
/5
..::Celkové hodnocení::..
18/20
Tvůj blog je pěkný, ale ten blend bych dala jinči..

Hodnocení Matyna blogu

26. července 2007 v 16:04
..:: První dojem ::..
Byl dobrý, máš také moc příjemný desing.
/5
..:: Logo ::..
No co se týče loga je moc malé já bych ho zvětšila... ale k desingu se celkem hodí:)
/5
.::Sloupek::..
Je perfektní!
/5
..:: Obsah ::..
Nemám co vytknout
/5
..::Celkové hodnocení::..
19/20
Tvůj blog je moc pěkný, ale to logo bych zvětšila... to už je na tobě.

Hodnocení Mishina blogu

25. července 2007 v 10:54 | Terka
..:: Prwní dojem ::..
Byl moc příjmný protože mě překvapil ten desing:)
/5
..:: Logo ::..
je krásné takové jarní s kitičkama..
/5
.::Sloupek::..
Není příliš zdlouhaví a to se mi líbí.. prostě super!
/5
..:: Obsah ::..
OK...
/5
..::Celkové hodnocení::..
20/20
Tvůj blog je prostě krásný! Nic na světě bych na něm nezměnila.

Hodnocení Aduščina blogu

25. července 2007 v 10:39 | Terka
..:: Prwní dojem ::..
Byl příjemný, pěkný desing.
/5
..:: Logo ::..
je moc pěkně sladěné aby se hodilo k černému pozadí...
/5
.::Sloupek::..
Máš dobře seřazený od A do Z, ale myslím že by neuškodilo kdybys ten sloupek trochu zmenšila myslím tím že bys mohla používat sem tam rozcestníky co ty na to? Jinak je to v pořádku:)
/5
..:: Obsah ::..
Super nemám co říct:)
/5
..::Celkové hodnocení::..
19/20
Máš moc fajnovej blog. Ale ty rozcestníky určitě použij:)

♥Souhrn SB♥

24. července 2007 v 18:39 | Terka |  →eSbéčka←
Tak jsem se rozhodla že o každém blogu a jeho majiteli něco napíšu. Nebo-li o mých láskách co mám tak stráášně ráda a ve všem mě podporují:)
Rossettinks - je to moc supeovej blog jedné úžasné holky blog se zabývá Kaleido star já se na to sice nedívám, ale občas na ten blog zajdu a něco písnu. Takže určitě ti co maj rádi kreslené seriáli můžou tam kouknout.
Lendik - tohle je moc super holčina která umí prostě všechno. Všechno od ní stojí za přečtení i shlédnutí... a čas o času tu u mě také zanechává komentíky a to moc děkuju:) A také dělá moc krásné a příjemné desingy.
Kika - nejúžasněší holčina co jsem kdy mohla potkat! Je to moje nejvetší zlatíško! Blog si sice zrušila, ale já ji budu mít pořád v srdci a doufám že i ona mě:´) Její blog byl prostě úžasný, nemohla jsem na něm nic vytknout a jsem mmoc ráda že jsem ji poznala!! Si moc suprová holčina Kiki.

Trochu zvesela ne?

24. července 2007 v 18:05 | Terka |  →Máte vzkazík←
Ahojky!
Všechny moje zlatíška (SB) moc zdravím po té dlouhé době co jsem tu nebyla. 12.7. jsem totiž odjela na tábor do Sidonky a dnes jsem se vrátila tak proto jsem se nemohla ozvat na nějaký bločky... ale musím říct že to tam byla úplná bomba!! Klidně bych tam zůstala i celé prázdniny!! Tady jsem pro vás připravila i fotku našeho celého 2. oddílu + jména od shora z leva: Vojta (Vojcek), Ondra, Tom (Onanys), Honza (Frodo), Vašek (Wenca), Michal (Buk), Vojta. A teď dole z leva: Terka (Já), Jitka, Monča, Vedoucí Ondra (Bělda), Verča, Sabča. Tak to jsou všichni:)
!Klikněte pro zvetšení!
A když jsem si to tak krásně užila tak jsem se rozhodla sem dám novej veselší a barevnější desing:)) Tak co líbý se vám? (Desing použit od Aprinky)
PS: v závorkách jsou přezdívky, ale u mě ne:)

Barevný corollfulky

9. července 2007 v 10:12 | Sabíík
Pár moc pěkných colorfulek:)
No nejsou pěkný?

Obrázky koně....

7. července 2007 v 17:56 | Terka |  Photos
Koně mám moc ráda a tak sem dám pár obrázků mého nej plemene:) Je to Fríský kůň.... moje nej plemeno:)

*Blog potřebuje podpořit*

5. července 2007 v 11:08 | Terka |  →Soutěžíme←
No sice už na bloček nic moc nedávám, ale přesto jsme v soutěži ONB... tak pokud budete moc hodní tak nám dejte hlásek:) Budem vám moc vděční! Ale nenutíme vás do ničeho, rozhodněte se sami. Tak to je vše a taky se nezapoměňte kouknout v září opět na tenhle blog! Budeme mít totiž narozeniny!!Doufám že sem ještě pořád chodíte a nestratila sem vás.... Tak tadyk !!KLIK!!